کارتن لمینتی دستگیره دار شرکت عطر گل گندم

کارتن لمینتی دستگیره دار شرکت عطر گل گندم

5/5 - (2 امتیاز)

کارتن لمینتی یکی از انواع کارتن‌های مقوایی است که بر روی سطح مقوایی آن می‌توان طرح‌های متفاوت و متنوعی را ایجاد نمود. ایجاد چاپ‌های متنوع و رنگارنگ بر روی بسته بندی محصولات، علاوه بر خاص نمودن محصول، یکی از روش‌های موثر برای بازاریابی و افزایش فروش می‌باشد.

از کارتن لمینتی به عنوان لوکس‌ترین و خاص‌ترین نوع بسته بندی یاد می‌شود که معمولا از آن برای بسته بندی محصولات خاص استفاده می‌نمایند.

از لمینت برای بالا بردن کیفیت چاپ استفاده می‌شود. اینکه این لایه با چه کیفیتی چاپ می‌شود و چسب آن تا چه اندازه مستحکم و با کیفیت است،  تعیین کننده مقاومت و قیمت نهایی کارتن لمینتی می‌باشد. همچنین برای راحتی حمل و جابجایی کارتن لمینتی، دستگیره بر روی آن قرار دهید که علاوه بر سهولت جابجایی باعث زیبایی بسته بندی نیز می‌شود.

تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید طرحی از کارتن لمینتی دستگیره‌دار تولید شده برای شرکت عطر گل گندم است که تولید و طراحی آن توسط شرکت مسعود کارتن انجام گرفته است.

شرکت کارتن سازی مسعود یکی از برترین تولید کنندگان انواع کارتن و جعبه از جمله کارتن‌های لمینتی در کشور عزیزمان ایران می‌باشد. شما می‌توانید برای گرفتن مشاوره در خصوص انتخاب نوع بسته بندی محصول خود از سراسر ایران با کارشناسان ما بصورت رایگان در ارتباط بوده و با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید و بهترین، به‌صرفه‌ترین و مقاوم‌ترین کارتن یا جعبه بسته بندی را در هر کجای ایران که هستید دریافت کنید.

فهرست خدمات کارتن مسعود

طراحی، چاپ و جعبه سازی، کارتن سازی و کارتن پلاست