درباره کارتن سازی مسعود

درباره ما

معرفی شرکتکارتن مسعود

شرکت چاپ و بسته بندی مسعود کارتن در سال ۱۳۵۸ فعالیت خود را در زمینه‌ی فروش ورق کارتن و تولید کارتن آغاز نمود.

 

این شرکت فعالیت خود را در زمینه چاپ و بسته بندی آغاز نمود و هم‌اکنون با یاری خداوند و همرامی شما مشتریان عزیز توانسته‌ایم با بیش از چهار دهه فعالیت در این زمینه به پیشرفت‌های چشم‌گیری دست یابیم.

شرکت مسعود کارتن هم‌اکنون توانسته با بروزرسانی دستگاه‌های چاپ و تولیدی خود، دَه‌ها فرصت شغلی را ایجاد نموده و تولیدات خود را در زمینه چاپ و بسته‌بندیِ محصولات گوناگون افزایش داده و نیز فعالیت و همکاری خود را در سراسر ایران گسترش دهد.

با توجه به اهمیت بسته‌بندیِ محصولات در چند سال اخیر و آغاز همکاری با شهرهای دیگر، شرکت کارتن سازی مسعود نیز در تلاش بوده تا بتواند بروزترین محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد که بتواند پاسخگوی نیاز ایشان باشد.

در ابتدای فعالیت این شرکت، تنها فروش ورق کارتن و تولید کارتن از خدمات این شرکت بوده اما اکنون با گذشت چند دهه توانسته عرصه فعالیت خود در زمینه: تولید انواع کارتن (۳لایه، ۵لایه و…) تولید جعبه مقوایی، تولید کارتن پلاست، کارتن لمینتی و کارتن دایکاتی با انواع چاپ رنگی و ساده، فلسکو و افست، افزایش دهد و همچنین با جلب رضایت و اعتماد مشتریان خود توانسته است با صدها شرکت و برند معتبر همکاری داشته باشد و هر ساله همکاری خود را با شرکت‌های دیگر در شهرهای گوناگون افزایش دهد.

خداوند بزرگ را شاکر هستیم که توانسته‌ایم در طی فعالیت خود با ارایه خدمات مطلوب در خدمت شما مشتریان عزیز باشیم. ما این پیشرفت را مدیون حمایت‌های شما مشتریان عزیز هستیم. اکنون نیز خواهشمندیم با نقطه نظرها و انتقادات سازنده‌ی خود ما را در جهت هرچه بهتر شدن خدمات‌مان یاری بفرمایید.

فهرست خدمات کارتن مسعود

طراحی، چاپ و جعبه سازی، کارتن سازی و کارتن پلاست